Zespół Szkolno-Przedszkolny w Abramowie

Klasa

V

Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza

Zdjęcie wychowawcy Małgorzata Krupa

Wychowawca: Małgorzata Krupa

Plan lekcji


Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 język polski Iwona Janek 16 II p
08:55 - 09:40 matematyka Aneta Flisiak 17 II p
09:50 - 10:35 język angielski Marta Pyzio 16 II p
10:45 - 11:30 muzyka Małgorzata Krupa 16 II p
11:50 - 12:35 wychowanie fizyczne Małgorzata Zarychta 16 II p
12:55 - 13:40 informatyka Aneta Janek pracownia komputerowa grupa I
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 język polski Iwona Janek 16 II p
08:50 - 09:40 technika Aneta Janek 16 II p
09:50 - 10:35 język angielski Marta Pyzio 16 II p
10:45 - 11:30 biologia Ewa Guz 16 II p
11:50 - 12:35 geografia Ewa Guz 16 II p
12:55 - 13:40 historia Monika Kozak-Kołodziej 16 II p
13:50 - 14:35 wychowanie do życia w rodzinie Beata Adamczyk 17 II p
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 język polski Iwona Janek 16 II p
08:55 - 09:40 język angielski Marta Pyzio 16 II p
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne Małgorzata Zarychta sala gimnastyczna
10:45 - 11:30 matematyka Aneta Flisiak 16 II p
11:50 - 12:35 zajęcia z wychowawcą Małgorzata Krupa 16 II p
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 język polski Iwona Janek 16 II p
08:55 - 09:40 język polski Iwona Janek 16 II p
09:50 - 10:35 język niemiecki Beata Bogucka 16 II p
10:45 - 11:30 religia Małgorzata Białek 9 I p
11:50 - 12:35 matematyka Aneta Flisiak 17 II p
12:55 - 13:40 wychowanie fizyczne Małgorzata Zarychta sala gimnastyczna
13:50 - 14:35 informatyka Aneta Janek pracownia komputerowa grupa II
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne Małgorzata Zarychta sala gimnastyczna
08:55 - 09:40 historia Monika Kozak-Kołodziej 16 II p
09:50 - 10:35 matematyka Aneta Flisiak 16 II p
10:45 - 11:30 plastyka Aneta Janek 16 II p
11:50 - 12:35 religia Małgorzata Białek 16 II p

Nauczyciele